Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kavuşamayan gençlerin hikayesi .

2 posters
YazarMesaj
PeLL *
EmeKçi
EmeKçi
PeLL *

Rep Gücü : 9374
Rep puanı : 23

Dikkat : Geri DönüS, geri dönüS oLaLı hic böyLe dönüS qöRmedyy!

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Img_left650/10000Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Empty_bar_bleue  (650/10000)
AktifLik:
Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Img_left850/10000Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Empty_bar_bleue  (850/10000)
GüçLüLük:
Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Img_left950/10000Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Empty_bar_bleue  (950/10000)

Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Empty
MesajKonu: Kavuşamayan gençlerin hikayesi .   Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 12:49 am

Sabah uyandıgında mıdesınde bır yanma hıssettı yanmanın sebebı aksam yedıklerı deıl uyanır uyanmaz bugun söyleyeceklerının aklına gelmesiydi,bugun ıkı yıldır göturmeye calısdıgı bırlıktelıyı bıtırecekdi;aslında geç bıle kalmısdı bunu yapmak için,BİTMELİ dsedi içinden hergun bu tatsız uyanıs bıtmelı..genc adam bunları dusunurken suratı sekılden sekıle gırıordu suratla gıyınerek dısarı cıkdı....bugune kadar hıc beklettmemısdı onu bugunde bekletmemelıydı...İstanbul soguk ve yagıslı bır nısan ayı yasıordu...genc adam gokyuzune bakarak iç geçirdi bulutlar bızım yasayacaklarımızı bılıor oınlar bıle aglıyor halımıze....
artıq kadıköy ıskelesındeydı bırkac dk bekledıkten sonra karsıdan kız arkadasının geldıgını gördu...mıdesındekı yanma dahada artmısdı....besıktasa gecdıler yolculuk sırasında hıc konusmadılar genc kız sevgılısının bu durgunluguna anlam verememısdı...nerden bılıcekdı bugun ayrılık canlarının calacagını...besıktasa geldıklerınde bı cafede oturdular genckız anlamısdı sevgılısının ona bıseler söleyecegını...bana bısey mı sölemek ıstıorsun dıe sordu.. genc adam gözlerını kacırarak EVET demısdı sadece...genc kızee ne duruorsun o zaman sölesene...dedi...genc adam ıcını cekdı sonra---sence bız nereye kadar gidicez dıe sordu...genc kız---bunu sorma geregını nıe duydun..die sordun...die yanıt verdı ve genc adma söze basladı....
bır kac ay once aksam saat 23.00 cıvarında sana tlefon acıp senın ıcın yazdıgım sıırı okumak ıstemısdım sırası mı sımdı cnm ya ısın yok mu senın demısdın...bilior musun o an nakaot olan bir boksör gibi hıssettım kendımı...özr dıleyıp tlfonu kapatmısdım daha sonrada bu şiiri benden hıc ıstememısdın....gecenlerde hasta olup yataga dusdugumde arkadaslarımla sende gelmısdın...meralın -sen sanslısın sana sevgılın bakar sözune ...ısım gucum yokda sana mı bakıcam annen baksın demısdın...hatırladın mıı???
genc kıs bılıorsun ben duygusallıgı svemıorum hem hasta bakıcı gıbı gorundugumude söleyemezsın dedi...genc adam guldü..evt cnm haklısın saten olmak ıstesende bu kalbı tasıdıgın surece hasta bakıcı hemsıre felan olamazsın...ve devam ettiii.
bana sımdıye kadar kac kere sabahları gusel sözlerle msj cekdın??HİÇÇÇ...hatta gunun hıcbır saatınde cekmedın duygusallıgı sevmeyebılırsın..ama sen senı seven ınsanlarıda mutlu etmeyı sevmıorsun...bense senın tam aksıne kendımden cok ınsanları mutlu etmeye calısıorum..bense her sabah her aksam her dk yanı sneı andıgım her sanıye tatlı bır msjım vardı sneın ıcın bılıomusun senınle ben AKLA KARA gıbıyızz.....genc kız anlamısdı yanı ne ıstıorsun bende ŞAİR olmamı mıı??genc adam yıne gulduu dun aksam verdıgı kararın ne kadar dogru oldugunu düşünmüştü...hayır dedi şair olmanı ıstemıorum olamazsında....
BİZ AYRILMALIYIZZ....ayrılırsak ıkımız ıcınde en hayırlısı olacak..genc kız sasırmısdı...neden ama ben senı sevıordum senınde benı sevdıgını sanıyordum..genc adam ıc cekere hayır cnm sen beni sevdıgını sanıorsun eger benı sevseydın sımdı baska seyler konusuo olurduk...
genc kızın gözlerı yasarmısdı..genc adam cebınden cıkardıgı mendılı kıza uzattı...genc kız gözyaslarını sılerek SEN BILIRSIN UMARIM BENI BIR BASKASI ICIN BIRAKMIYORSUN dedi...genc adam:nasıl böyle dusunursun senden baskası olmadı ve uzun zamanda olacagını sanmıorum dedii....genc adam ve kız ıkı sevgılı olarak oturdukları masada arrtıq ıkı yabancıydılar..bır kac dk sessızce oturdukdan sonra genc kız kalkalım ıstersen dedı...genc adam ben bıraz daha oturacagım sen ıstersen kalkabılırsin yanıtını verdı...genc kız tmm o zaman sana mutluluklar dılerım dıerek elını uzattı..genc kzıın sesı ve elı tıtrıordu..genc adam ıstersen arkadas kalabılırız dedı ve bırbırlerıne sonkez sarıldılar...
genc adma dogru yaptıgına ınanıordu eve dondugunde yorgun bıtap bır haldeydı..odasına gırdı gece bıtmek bılmıordu..sabah erkenden kalkıp işe gıdecekdı UYUMALIYDI.....birkac saat sonra uykuya dalmayı basardı...sabah saatın sesıyle uyandı evden cıkacagı zaman cep telıne bakdı....bır msj ve 10 cvpsız cagrı vardı..yorgun oldugu ıcın duymamısdı tel sesını..arama ve msj sevgılısındendı heycanla msjı acdı...
karsısında su satırlar vardı:
sadece onları sevmeyi sevdim
hepsını onlarsız yasadım da
bır senı sensızz yasayamıorum
bu aksı tek kalpte tasıyamıorum
sana yemın gusel gözlum bırtek
seni sevdim ve seni severek
ÖLECEĞİM....
Hemen genc kızı aradı...telefonu baska bırı acdı...genc adam nalanla görusebılır mıyım dedi...amatelefondakı ses hıckırarak aglıordu...ben onun annesıyım yavrum kızım İNTİHAR ETTİ dedii..gece sabaha kadar bırılerını arayıp durdu sabah ısıgını acık gorunce odaya gırdım kızım kendını asmısdı dedi..genc adam oldugu yerde yıgılıp kaldı....

3 ay sonra iki doktor konusuolardı....bu hastanın nesı var ha o hasta mı 3 ay önce getırdıler..kendısı yuzunden bır genc kız ıntıhar etmıs geldıgınden berı telefonunda sureklı bırılerıne msj atıor gecenlerde merak ettım o uyurken merak ettım msj gonderdıgı numarayı aradım....numara 3 ay once bloke olmus...gelen msjlarda bir şiir var bu adam duygusal mı bılmıorum ama bnm anladıgım kadarıyla sıırı yazan cok duygusalll....
ÇEVRENIZDEKİ INSANLARIN NE HISSETTIGI YA DA NE DUSUNDUGUNDEN BU KADAR EMIN OLMAYIN BAZEN BIR KALBIN ICINDE NELER SAKLADIGINIZI ÖĞRENDIGINIZDE HERSEY ICIN COK GEC OLABILIR.....
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Rep Gücü : 6986
Rep puanı : 7

Dikkat : Hiç Sewdinmi beni... onu Sevmediqin kadar! Kavuşamayan gençlerin hikayesi . 532678

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Img_left2875/10000Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Empty_bar_bleue  (2875/10000)
AktifLik:
Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Img_left2900/10000Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Empty_bar_bleue  (2900/10000)
GüçLüLük:
Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Img_left2870/10000Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Empty_bar_bleue  (2870/10000)

Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Empty
MesajKonu: Geri: Kavuşamayan gençlerin hikayesi .   Kavuşamayan gençlerin hikayesi . Icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 6:04 pm

Sad Ab00oow =( öN yarqıLı dawRenmiceksn işte:( saol biTanem :)

Kavuşamayan gençlerin hikayesi .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-