Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ßen öLdüm qaLißa..

3 posters
YazarMesaj
A R Z U '
Moderatör
Moderatör
A R Z U '

Rep Gücü : 19627
Rep puanı : 45

Dikkat : Tokio Hotel <3

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
ßen öLdüm qaLißa.. Img_left1595/10000ßen öLdüm qaLißa.. Empty_bar_bleue  (1595/10000)
AktifLik:
ßen öLdüm qaLißa.. Img_left1600/10000ßen öLdüm qaLißa.. Empty_bar_bleue  (1600/10000)
GüçLüLük:
ßen öLdüm qaLißa.. Img_left1590/10000ßen öLdüm qaLißa.. Empty_bar_bleue  (1590/10000)

ßen öLdüm qaLißa.. Empty
MesajKonu: ßen öLdüm qaLißa..   ßen öLdüm qaLißa.. Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 6:51 pm

Mezbahadan et taşıyan bir tırın sabahın erken saatlerinde yüklenip bir an önce yola çıkması gerekiyormuş. Işe sabahın kör vakti gelen işçiler, tırı yüklemeye başlamışlar. Alelacele işi bitirmişler. Tırın şoförü arkadaki soğuk hava deposunun kapısı kapatılır kapatılmaz yola çıkmış. Ancak son eti çengele takmaya uğraşan işçinin içeride kaldığını kimse farketmemiş. Uyku sersemi olan işçi de başına gelen korkunç şeyi, ancak tır hareket edince farkedebilmiş. Tır hiç durmadan 8 saat yol alacağindan, arkadaşları kaybolduğunu farketmezlerse donarak öleceği kesinmis.

Bir süre duvarları yumruklamış ama sesini duyuramayacağını biliyormuş. Bir süre sonra üşümeye başladığından hareketleri yavaşlamış ve bir kenara çöküp ölümü beklemeye başlamış. Oturup kaçınılmaz sonunu beklemeye başlamış ve cebinden çıkardığı kağıt kaleme yazmaya başlamış. 1. saat: çok üşüyorum; 2. saat: her yerim uyuşuyor; 3. saat: ayaklarımı hissetmiyorum; 4. saat: donarak ölmek istemiyorum, kalemi tutucak gücüm kalmadı, ellerim dondu...

Tır etleri teslim edeceği yere geldiğinde şöförü dondurucunun kapısını açınca içerisinin soğuk olmadığını farketmiş. Sabah yola çıkarken aceleden dondurucuyu çalıştırmadığını hatırlayan şoför, lanetler okurken köşede büzülmüş yatan işçiyi görmüş. Adamın uyuyakaldığını sanan şoför, işçiyi sarstığı halde uyandıramamış.

Polis olaya el koymuş, şoför tutuklanmış. Bir müddet sonra adli tabip raporunda işçinin ölüm nedeni vücut ısısının hızla düşüşü olduğu açıklanınca temize çıkmış. Meğerse talihsiz işçi psikolojikman ölmüş
http://www.hadisekolik.yetkinforum.com
Pemßis
Moderatör
Moderatör
Pemßis

Rep Gücü : 7798
Rep puanı : 12

Dikkat : Dikkat ! Otomatik cevap çarpar Very Happy

ßen öLdüm qaLißa.. 2441

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
ßen öLdüm qaLißa.. Img_left0/0ßen öLdüm qaLißa.. Empty_bar_bleue  (0/0)
AktifLik:
GüçLüLük:

ßen öLdüm qaLißa.. Empty
MesajKonu: :):):):):):))::):):):):):)   ßen öLdüm qaLißa.. Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 6:56 pm

aa öyle düşünmeseydi ölmeyecekmiydi scratch
A R Z U '
Moderatör
Moderatör
A R Z U '

Rep Gücü : 19627
Rep puanı : 45

Dikkat : Tokio Hotel <3

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
ßen öLdüm qaLißa.. Img_left1595/10000ßen öLdüm qaLißa.. Empty_bar_bleue  (1595/10000)
AktifLik:
ßen öLdüm qaLißa.. Img_left1600/10000ßen öLdüm qaLißa.. Empty_bar_bleue  (1600/10000)
GüçLüLük:
ßen öLdüm qaLißa.. Img_left1590/10000ßen öLdüm qaLißa.. Empty_bar_bleue  (1590/10000)

ßen öLdüm qaLißa.. Empty
MesajKonu: Geri: ßen öLdüm qaLißa..   ßen öLdüm qaLißa.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 12:31 pm

Pemßis demiş ki:
aa öyle düşünmeseydi ölmeyecekmiydi scratch

Evwt ßen öLdüm qaLißa.. 953840
http://www.hadisekolik.yetkinforum.com
NaiLə
Süper Aktif
Süper Aktif
NaiLə

Rep Gücü : 2809
Rep puanı : 3

Dikkat : Gülümse(t)mek İçin...:)) aiLesi sizLeri çoook seviyoRum...!!!!! aZeRi kıZı NaiLe

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

ßen öLdüm qaLißa.. Empty
MesajKonu: Geri: ßen öLdüm qaLißa..   ßen öLdüm qaLißa.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 8:53 am

tşkLer

ßen öLdüm qaLißa..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-