Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk Kadını Feminist olursa ..

2 posters
YazarMesaj
PeLL *
EmeKçi
EmeKçi
PeLL *

Rep Gücü : 9374
Rep puanı : 23

Dikkat : Geri DönüS, geri dönüS oLaLı hic böyLe dönüS qöRmedyy!

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Türk Kadını Feminist olursa .. Img_left650/10000Türk Kadını Feminist olursa .. Empty_bar_bleue  (650/10000)
AktifLik:
Türk Kadını Feminist olursa .. Img_left850/10000Türk Kadını Feminist olursa .. Empty_bar_bleue  (850/10000)
GüçLüLük:
Türk Kadını Feminist olursa .. Img_left950/10000Türk Kadını Feminist olursa .. Empty_bar_bleue  (950/10000)

Türk Kadını Feminist olursa .. Empty
MesajKonu: Türk Kadını Feminist olursa ..   Türk Kadını Feminist olursa .. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 6:02 pm

Dünya feministler kongresindeTürk Kadını Feminist olursa .. VirgulAmerikan Delegesi Hanımefendi Kürsüye gelmiş:”Geçen yılın kararlarını aynen uyguladım. Eve gider gitmez kocama:’Bundan sonra temiz çamaşır istersen kendi çamaşırını kendin yıka.İşte makine orda.’dedim.İlk gün birşey görmedim.İkinci gün birşey görmedim.Üçüncü gün bir baktımTürk Kadını Feminist olursa .. Virgul makinenin başında sadece kendi çamaşırlarını değilTürk Kadını Feminist olursa .. Virgulbenimkileri de yıkıyor.“Alman Delegesi söz almış:Ben de kararımız gereğince kocama:’Bundan böyle temiz tabakta yemek istiyorsan kendi bulaşığını kendin yıka’dedim.Birinci gün birşey görmedim.İkinci gün birşey görmedim.Üçüncü gün baktımTürk Kadını Feminist olursa .. Virgulmakinenin başında sadece kendininkileri değilTürk Kadını Feminist olursa .. Virgul benim bulaşıklarımı da yıkıyor.”Üçüncü konuşmacı bizdenTürk Kadını Feminist olursa .. Virgulfeminist kardeşimiz: “Türkiye’ye döner dönmez kararımız gereğince kocamla konuştum.Ona Dedim ki:’Bundan böyle yemek yemek istiyorsanTürk Kadını Feminist olursa .. Virgul kendin pişirmen gerekecek.İşte mutfak orada..’dedim. Birinci gün birşey görmedim. İkinci gün birşey görmedim.Üçüncü gün sol gözüm biraz açılır gibi olduTürk Kadını Feminist olursa .. Virgul hafiften görmeye başladım. Türk Kadını Feminist olursa .. 709587
Pemßis
Moderatör
Moderatör
Pemßis

Rep Gücü : 7798
Rep puanı : 12

Dikkat : Dikkat ! Otomatik cevap çarpar Very Happy

Türk Kadını Feminist olursa .. 2441

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Türk Kadını Feminist olursa .. Img_left0/0Türk Kadını Feminist olursa .. Empty_bar_bleue  (0/0)
AktifLik:
Türk Kadını Feminist olursa .. Img_left0/0Türk Kadını Feminist olursa .. Empty_bar_bleue  (0/0)
GüçLüLük:

Türk Kadını Feminist olursa .. Empty
MesajKonu: :=:=::))))))))))))))   Türk Kadını Feminist olursa .. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 6:06 pm

sağoL canım Very Happy

Türk Kadını Feminist olursa ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-