Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Profesyonelce Yaşamalıyım"

YazarMesaj
MeLankoLia
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
MeLankoLia

Rep Gücü : 16360
Rep puanı : 49

Dikkat : Bitti.Game OveR

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
"Profesyonelce Yaşamalıyım" Img_left2095/10000"Profesyonelce Yaşamalıyım" Empty_bar_bleue  (2095/10000)
AktifLik:
"Profesyonelce Yaşamalıyım" Img_left2100/10000"Profesyonelce Yaşamalıyım" Empty_bar_bleue  (2100/10000)
GüçLüLük:
"Profesyonelce Yaşamalıyım" Img_left2090/10000"Profesyonelce Yaşamalıyım" Empty_bar_bleue  (2090/10000)

"Profesyonelce Yaşamalıyım" Empty
MesajKonu: "Profesyonelce Yaşamalıyım"   "Profesyonelce Yaşamalıyım" Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 2:30 pm

Yeni transferlerimizden Mehmet Topuz, geleceğe yönelik hedeflerinin ve duruşunun altında para olmadığını söyledi. Profesyonel bir iş yaptığını dile getiren Mehmet Topuz, Fenerbahçe'yi tercih etmesinin perde arkasında para faktörünün yatmadığının altını çizerek, “Doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Herkesin görüşüne saygı duyuyorum. Artık Fenerbahçe'nin formasını giyiyorum. Spekülasyonların bitmesini bekliyorum” dedi.

İstanbul'un zor bir arena olduğunu da kaydeden Mehmet Topuz, takım arkadaşlarının kendisine büyük ilgi gösterdiğini, milli takımdan da tanıdığı futbolcular ile iletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadığını dile getirdi. Büyük kulüpte oynamanın büyük sorumluluk gerektirdigini vurgulayan tecrübeli oyuncu “Eğer özel yaşantıma dikkat etmezsem, bunun ne gibi zarar getireceğini biliyorum. Aksi halde Ocak'ta Kayseri'ye dönerim!” şeklinde anlamlı bir cümle sarfetti.
Kaynak: Hürriyet

"Profesyonelce Yaşamalıyım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-