Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kumrudan Selamlar..

YazarMesaj
Conrad
Moderatör
Moderatör
Conrad

Rep Gücü : 11975
Rep puanı : 46

Dikkat : Olamam Çok Sevsemde Bir Aşkın Kölesi.. Senin Derdin Aşk Benimkisi GALATASARAY Meselesi...

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Kumrudan Selamlar.. Img_left1795/10000Kumrudan Selamlar.. Empty_bar_bleue  (1795/10000)
AktifLik:
Kumrudan Selamlar.. Img_left1800/10000Kumrudan Selamlar.. Empty_bar_bleue  (1800/10000)
GüçLüLük:
Kumrudan Selamlar.. Img_left1790/10000Kumrudan Selamlar.. Empty_bar_bleue  (1790/10000)

Kumrudan Selamlar.. Empty
MesajKonu: Kumrudan Selamlar..   Kumrudan Selamlar.. Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:05 pm

Kumrular insanları çok severler.Bundandır ki onlar insanların mahallelerinde,köylerinde veya şehirlerinde beraber otururlar.Bazı insanlarla çok anlamlı ve kıymetli dostluklar kurulur.
Benim de kumrularım vardır.Onlarla konuşurum.Sabahları pencereme gelip o güzel sesleriyle beni uyakudan uyandırıp güzel şiir ve şarkılarıyla benden alışkın oldukları yemlerini isterler.Biraz geciksem heyacanlanırlar pır pır bir o tarafa bir bu tarafa uçuşurlar.Ben onların bu telaşından ayrı anlamlar çıkarıp değişik keyifler alırım.Belkide nazım buna sebeptir.Sonra penceremi açıp yemlerini veririm.Onların bana bakıp bakıp yemeklerini hızlı hızlı yemelerinden çok büyük hazlar alırım.Sonra onlarla gözgöze gelerek biribirimize sessiz sessiz meselelerimizi anlatırız ve hayatımızı konuşuruz.Çünkü biz VEFALI DOSTLARIZ.
Hep babalardan çocuklarına MİRAS kalmaz.Bazen ÇOCUKLARINDAN DA babalarına ANLAMLI VE KIYMETLİ MİRASLAR kalır.Yukarıdaki miras bana RAHMETLİ oğlum MUSTAFA`dan kaldı.Aynen HİKAYELER NET VE KIYMETLİ SİZLER gibi...

Canım OĞLUM sana çok teşekkürler.Mezarında rahat uyu...Baki selamlar...

Kumrudan Selamlar..
1 sayfadaki 1 sayfası