Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...?

YazarMesaj
A R Z U '
Moderatör
Moderatör
A R Z U '

Rep Gücü : 19627
Rep puanı : 45

Dikkat : Tokio Hotel <3

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Img_left1595/10000Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Empty_bar_bleue  (1595/10000)
AktifLik:
Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Img_left1600/10000Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Empty_bar_bleue  (1600/10000)
GüçLüLük:
Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Img_left1590/10000Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Empty_bar_bleue  (1590/10000)

Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Empty
MesajKonu: Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...?   Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:40 pm

Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Türkiye Tarihinin En Ağır Ve En Kötü Sonuçlarından Birini Alacaktır...

Birçok Arkadaşımız Aksini İddaa Edecektir...

Ama Neden Böyle Bir Fikre Sahibim ?...

İlk Sebebim Hayko Hayranlarını Muhtemelen Kızdıracaktır...

Hayko Cepkin'in Kullandığı Still ve Söyleyiş Şekli Eurovision Komitesinin ve Avrupa'da Eurovision'da Oy Kullanan Kitlenin En Çok İtici Bulduğu ''D.M.R'' Olarak'ta Bilinen Ses değişimleri HardRock Stiline Dönüştürerek Yapılan Stilledir...

Hayko Bu Stilli Hemen Hemen Her Şarkısında Uygulamaktadır...Ama Hayko'ya Şu Ana Kadar Bu Ses Değişimi Sorusunu Sormaya Kimse Cesaret Edemedi Orasınıda Anlamış Değilim Açıkcası ...En Azından Ben Tanık Olmadım...

2.ci Sebebim İstastiki bir bilgidir....

Oy Kullanan Kitlenin Karma Karışık ve Anlaşılamayacak Kadarda Ağır Bir Dilde Söylenmiş Bir Şarkıyı İlk 5'e Soktuğuna Şu Ana Kadar Eurovision'da Hiç Tanık Olmadım...Olacağımıda Sanmıyorum...

Ve Son Olarak Eurovision'da Bugüne Kadar Katılan ve Dillerinin Ağırlığıyla Dikkat Çeken İsimler ve Aldıkları Dereceler Hakkında Bilgi Vermek İstiyorum...

TERAESBETONİ (Teräsbetoni) = Missä Miehet Ratsastaa (EUROVİSİON 2008 FİNLAND)
DERECESi = 25 ÜLKE ARASINDA 22.Cİ

http://eurovision.ndr.de/teilnehmer/teraesbetoni14_v-gallery.jpg

SİLVİA NİGHT (Tiyatro Sanatçısıdır ...Ancak Tiyatro Diliyle Şarkı Söylemeye Kalkışınca O da Dağıldı )

SİLVİA NİGHT = Congratulations (EUROVİSİON 2006 İCELAND)DERECESİ = YARI FİNALİ GEÇEMEDİ....!!!
[/COLOR]

Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? 1004983639_2070af4f6f

WİG WAM = In My Dreams (EUROVİSİON 2005 NORWAY)

(EUROVİSİON'DAKİ EN TUHAF GRUPTU DİYEBİLİRİM...)
Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...? Wig_wam

Dahada Bilgi İsteyen Yada Tatmin Olmayan Varsa Dahada Kanıt Sunabilirim
Bir Kanıtım İse = EKLEMEYİ UNUTTUĞUM SON NOKTA...=Ülkeler arasında Bloklaşmadan İskandinav Ülkeleri Hariç Diğer Tüm Ülke Temsilcilerinde Olduğu Gibi Hayko'da Nashibini Alacaktır...

EUROVİSİON BİR POP YARIŞMASIDIR...DÜNYADA 600 MİLYON KİŞİ TARAFINDAN İZLENMEKTEDİR...BU SAYIDA 2010'DA ASYA KITASININ TAMAMINDA YAYIN YAPILACAĞINDAN 900 MİLYONU GEÇMESİ BEKLENMEKTEDİR...

BU YÜZDEN ANLAŞILAYAMAYACAK KADAR GARİP VE ANLAMSIZ MÜZİKLER EUROVİSİON'DA DAİMA DİBE BATACAKTIR...

UNUTMAYALIM Kİ EUROVİSİON'UN KURULUM AMACI DİLLER ARASINDAKİ ÖNEM VE YAYINCILIK FELSEFESİNİ GELİŞTİRMEKTİR...
HAYKO CEPKİN'İ BENDE BİRÇOK KİŞİ GİBİ ÇOK SEVİYORUM AMA YAPTIĞI MÜZİKLER EUROVİSİON FORMATINA TERS DÜŞEN MÜZİKLER...

ANLATMAK İSTEDİĞİMDE BUYDU...

BENİ TANIYAN ARKADAŞLARIMIZ ŞU ANA KADAR EUROVİSİON'DA OLACAK DEDİĞİM HERŞEYİN OLDUĞUNA TANIK OLDULAR...

EN BASİT ÖRNEKTE = HERKES ERMENİSTAN 2009'DA BİZE OY VERMEYECEK
DERKEN BEN 5 AY ÖNCESİNDEN HEP 1 PUANDA OLSA VERECEK DEMİŞTİM...VE PUAN VERDİLER :)

AMACIMDA BÖBÜRLENMEK DEĞİLDİ...SADECE GERÇEKLERİ SÖYLÜYORUM...

TEŞEKKÜRLER.[/b]
http://www.hadisekolik.yetkinforum.com

Hayko Cepkin Eurovision'a Katılırsa Sonuc Ne Olur...?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayko Cepkin
» hayko cepkin
» Hayko Cepkin - 777
» Hayko Cepkin
» Hayko Cepkin - Son Kez