Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fuat Ergin - Okyanuslar

YazarMesaj
EdictShw.
GraFiKer
GraFiKer
EdictShw.

Rep Gücü : 10556
Rep puanı : 61
Dikkat : Fermaaan. (A)

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Fuat Ergin - Okyanuslar Img_left3645/10000Fuat Ergin - Okyanuslar Empty_bar_bleue  (3645/10000)
AktifLik:
Fuat Ergin - Okyanuslar Img_left3650/10000Fuat Ergin - Okyanuslar Empty_bar_bleue  (3650/10000)
GüçLüLük:
Fuat Ergin - Okyanuslar Img_left3640/10000Fuat Ergin - Okyanuslar Empty_bar_bleue  (3640/10000)

Fuat Ergin - Okyanuslar Empty
MesajKonu: Fuat Ergin - Okyanuslar   Fuat Ergin - Okyanuslar Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:44 pm

Hiçbir ilaç huzur getirmez be kanka yol yürür sen biter anla kanım kağıda akar admla damla babam allahın yanında
annem de onunla bayrağı salla hafız dedemin ruhu şad ola.Beklemekle geçti ömrüm özlemekten sekti gönlüm söz
vermekten pusulam döndü çöktü kısır döngü parazitler menejer oldu yaralar iltihap oldu kararlar intihar olsun
karargahım bomba bulsun imajımı törpüleyip dursun amacını ateşleyen korsun züğürtlük beynimi yordu dünya benim
yurdum hakim ol ettin buldun sakin ol çakılı kurdu fani ol ve ebedi rapin ruhu değil tuz ruhu Halatlar gerilsin
buz gibi serinsin pigmeler çekilsin geldi batusi kadar eğilsin engellenmeye meyilsin çengellenmeye gelirsin ölünce
pişman olabilirsin yeksin mercek burası birlik

(Nakarat)*2

Yeksin gelse karanlık çağ bitse
Tek bir celsede yükü boşaltabilse
Lirik sifon olur dertlerim shitse
Okyanuslar dizime akdar en dipte

Yanılmak cana mahsus önümü dumandan göremez oldum yönümü bulandıran sahte kılavuza sordum dumur buldum SHAPE SHIFTER
Fuat goril oldu kovdu dirsekti yere seren sözler gücü yettiği herkesi döver.Kaçarım aleminden söver kaleminden
çiti ören bekledigim YETTİ NİGGA vardır kıçını silen saldıran her ferde beş ateş koptu kolum yola koyulurum seni
becermeye gealdim soyunurum mezar kazma oyunu bu herşeyin sonumu benim de derdim var kazmayı kap kaz kendi kuyunu
sütü iç yat uyu uyum içinde büyüsün ruhum şans kulaç atarak huzur buldu dans ateşin etrafında olur NORMANDY
çıkartması olur sonun.Dünyaya vadedilen özgürlük noldu hepimiz boğulduk yağ gibi soğuduk tav olduk bir kulvarda
kolduk çok oldu ölümün karşısına geçen herşey soldu.

(Nakarat)*4

Fuat Ergin - Okyanuslar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fuat Ergin - Tembel