Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avril R. Lavigne Whibley

YazarMesaj
Selin*
GraFiKer
GraFiKer
Selin*

Rep Gücü : 5818
Rep puanı : 36

Dikkat : Hayley'm Avril'm <3<3<3

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Avril R. Lavigne Whibley Img_left1495/10000Avril R. Lavigne Whibley Empty_bar_bleue  (1495/10000)
AktifLik:
Avril R. Lavigne Whibley Img_left1500/10000Avril R. Lavigne Whibley Empty_bar_bleue  (1500/10000)
GüçLüLük:
Avril R. Lavigne Whibley Img_left1490/10000Avril R. Lavigne Whibley Empty_bar_bleue  (1490/10000)

Avril R. Lavigne Whibley Empty
MesajKonu: Avril R. Lavigne Whibley   Avril R. Lavigne Whibley Icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 11:13 pm

Ben gerçektende Avrilin koyu bir Fanıyım..

Daha 2 gün önce çekilmiş resimlerini bile bulabiliyorum..Hiç görmediğiniz resimlerini koyabilir bilmediğiniz hikayelerini yayınlayabilirim..

Avril Lavigne fanlarını üyeliğe bekliyorum.Böyle bir konunun açıldığınıda biliyorum ama bu konu söz veriyorum hep güncel kalacak..Çok ilgileneceğimden emin olabilirsiniz.

Ben demeniz yeterli (:..Sizlerde Avrilin resimlerini-ropörtajlarını anılarını bu bölümde paylaşabilirsiniz..Katılım olursa çok mutlu olucam.Sizi her türlü yeni haberden yeni çekilen resimlerden haberdar edeceğim..(Buldukça Avril R. Lavigne Whibley 709587 )Ve Avril ile ilgili testler vs..

ÜyeLiklerinizi bekliyorum:

-
-aLmiLa (Cilekli danone)
-
-
-
-
-
-
-

Avril R. Lavigne Whibley Sq-avril-vma02-wi

En son $h3Lyn tarafından Çarş. Nis. 22, 2009 1:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Avril R. Lavigne Whibley Empty
MesajKonu: Geri: Avril R. Lavigne Whibley   Avril R. Lavigne Whibley Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 11:13 pm

PHéNY Yas BHéBéqqq...! Avril R. Lavigne Whibley 532678

Avril R. Lavigne Whibley
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril Lavigne
» Avril Lavigne-I Will Be
» Avril Lavigne
» Avril Lavigne