Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!!

2 posters
YazarMesaj
Security_Hacker
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Security_Hacker

Rep Gücü : 557
Rep puanı : 4

Dikkat : Security_Hacker

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Img_left0/0Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Empty_bar_bleue  (0/0)
AktifLik:
Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Img_left0/0Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Empty_bar_bleue  (0/0)
GüçLüLük:

Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Empty
MesajKonu: Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!!   Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 3:14 am

Merhaba arkadaşlar bugune kadar xp casusu hakkında bildiklerinizi unutun ...
Bir efsane aldı başını gidiyor bu xp casusuymuş falan filan faso fiso bu yalanlara inanmayın.
Öncelikle Support_388945a0 hesabının ne işe yaradığını ve tam olarak amacının ne olduğunu açıklığa kavuşturalım.

Bu hesap ,WinXP kurulumunun ardından disabled olarak kullanıcılar grubunda yer alıyor.Söylendiği gibi bir spyware ya da arkakapı görevi değilde ,Yardım ve Destek servisinde Microsoft tarafından imzalanmış özel scriptler üzerinde hak sahibi olarak onları çalıştırmanızı sağlar.

Ayrıca, Uzaktan Yardım servisini kullanabilmeniz için yine bu hesap devreye girer.

Kısacası bu kullanıcıyı sildiğinizde,yardım ve destek hizmetinin yani sıra uzaktan yardım servislerinde sorunlar yaşayabilirsiniz.

Tekrarlıyorum!

Bu kullanıcı normal şartlarda DISABLED olarak konumlandırılıyor.
EdictShw.
GraFiKer
GraFiKer
EdictShw.

Rep Gücü : 10556
Rep puanı : 61
Dikkat : Fermaaan. (A)

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Img_left3645/10000Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Empty_bar_bleue  (3645/10000)
AktifLik:
Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Img_left3650/10000Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Empty_bar_bleue  (3650/10000)
GüçLüLük:
Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Img_left3640/10000Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Empty_bar_bleue  (3640/10000)

Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Empty
MesajKonu: Geri: Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!!   Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!! Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 8:54 pm

TesekkürLer X)

Windows Xp Casusu Yanlış Mutlaka Okuyun !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mutlaka okuyun
» Mutlaka baKk..xD