Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dj aTeş yaLvarma... xD

3 posters
YazarMesaj
kRonikq waka
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
kRonikq waka

Rep Gücü : 612
Rep puanı : 0

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
dj aTeş yaLvarma... xD Img_left0/0dj aTeş yaLvarma... xD Empty_bar_bleue  (0/0)
AktifLik:
GüçLüLük:

dj aTeş yaLvarma... xD Empty
MesajKonu: dj aTeş yaLvarma... xD   dj aTeş yaLvarma... xD Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 3:02 pm

dJate$ FaMiLiA t0Kat - YALVARMA

kapanıp dizime yalvarma sakın senin unutmam yakındır yakın hatırla gidince nasılda yandım vefasız sevginden artk usandm

hep beni üzerek tepeledin aşkımı seni sevmiştim ama sonu battı sakınada dizenede kapanayım deme yüzün yok ama yinede deneme biri sevdayı gömdü mezara belkide geldik nazara cana yakın kalbimi yaktın acımaz senmi geldin insafa hep zırvala artk inanmam dayanma gücümü bitir sonrada af dileme sen padişah kızı olsan bile şu kadarcık değerin yoq bunu bil evinin kızı ol takılma peşime sana daha şans yok vede kapı kapalı be bana artk ugrama hadi artk aglama bosa akan gozyasını sileni bulursun vefasız sevgini vermiş olursuunn !!

kapanıp dizime yalvarma sakın senin unutmam yakındır yakın hatırla gidince nasılda yandım vefasız sevginden artk usandm :!!

sana yine kanarak seveceğim sanma geri gelmişsin ama bil boşuna! derin bir DERYa bense içinde boğuluy0r bedenim bAk sesSizce kapanma dizime boşver kalsın !! adını anarsam batsın buadım geri dönüp ardına bakma bitti. sevgimiz vardı silindi gitti ... kuruyan yaprak geri yeşerirmi ? kalbim yaralı geri düzelirmi ? sen ne yaparsan yap ama artk değerin kalmadı çöp gibi artk . şans vermiştim ama yine aynı . düzelen 1şey olmadı gayrı usanıp bıktım kapanma dizime arama ve sorma gorunme gozumee

kapanıp dizime yalvarma sakın senin unutmam yakındır yakın hatırla gidince nasılda yandım vefasız sevginden artk usandm :!!:
kapanıp dizime yalvarma sakın senin unutmam yakındır yakın hatırla gidince nasılda yandım vefasız sevginden artk usandm :!!:
EdictShw.
GraFiKer
GraFiKer
EdictShw.

Rep Gücü : 10556
Rep puanı : 61
Dikkat : Fermaaan. (A)

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
dj aTeş yaLvarma... xD Img_left3645/10000dj aTeş yaLvarma... xD Empty_bar_bleue  (3645/10000)
AktifLik:
dj aTeş yaLvarma... xD Img_left3650/10000dj aTeş yaLvarma... xD Empty_bar_bleue  (3650/10000)
GüçLüLük:
dj aTeş yaLvarma... xD Img_left3640/10000dj aTeş yaLvarma... xD Empty_bar_bleue  (3640/10000)

MesajKonu: Geri: dj aTeş yaLvarma... xD   dj aTeş yaLvarma... xD Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:40 am

Buda vardı :S
İrem
EmeKçi
EmeKçi
İrem

Rep Gücü : 11508
Rep puanı : 103

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
dj aTeş yaLvarma... xD Img_left4450/10000dj aTeş yaLvarma... xD Empty_bar_bleue  (4450/10000)
AktifLik:
dj aTeş yaLvarma... xD Img_left4500/10000dj aTeş yaLvarma... xD Empty_bar_bleue  (4500/10000)
GüçLüLük:
dj aTeş yaLvarma... xD Img_left4475/10000dj aTeş yaLvarma... xD Empty_bar_bleue  (4475/10000)

MesajKonu: Geri: dj aTeş yaLvarma... xD   dj aTeş yaLvarma... xD Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 2:11 pm

$éwwo$ demiş ki:
Buda vardı :S

eevet Shocked

dj aTeş yaLvarma... xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dJ . yaLvarma ... xS