Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn Nickleri

+7
wefwefwe9weew8rwe5wefwer5
AyŞeGüL
NefereT
eLLa
PeLL *
BLack_Tuce
İtaaT_eT
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
İtaaT_eT
Süper Aktif
Süper Aktif
İtaaT_eT

Rep Gücü : 438
Rep puanı : -5

Dikkat : deTayımDaySan ayrıcaLıĞı keŞFéT değiLsen İtaaT_eT!

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left0/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (0/10000)
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:30 pm

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

öLüM, öLüM DediğiN NediR Ki GülüM ßeN SeniN iÇiN YaşamaYı GöZe aLmışıM..!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа...

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм!
ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє αşк мı ؟ єη güzєℓιηє ιçмєк мι ؟ αѕℓα кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_к α∂α∂ ιя

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя

● TaMaM YeTer HerSey isTeDiğin GiBi oLsun
TaMaM BeN ZaTen ÖLdüm , KaLan SağLar SeNin olsun

● Ne Aşk Var, Ne MutLu SonLar
Buz GiBi YaLnızLık Var
GüCün YetMez ıSınMaya

HapSoLunca yaLnızLığa

● Beş PaRa eDeR mi VarLığın ?
Ki YokLuğun BeNi AcıtSın
ALem EğiLsin ÖnünDe, Ben EğiLmem

● Sen ÖğRettin BaNa AğLaMayı
Başıma YasTık BaSıp HıçkırMayı
ALem AffetSe SeNi BeN AffeTmem

Bana Yol Verene Ben OToban BağışLarIm

En son Prohibition tarafından Salı Şub. 03, 2009 5:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BLack_Tuce
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
BLack_Tuce

Rep Gücü : 118
Rep puanı : 7
Dikkat : <marquee> !...Rocker GirL...!</marquee>

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left0/0Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (0/0)
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:40 pm

Thank youuuu
PeLL *
EmeKçi
EmeKçi
PeLL *

Rep Gücü : 9374
Rep puanı : 23

Dikkat : Geri DönüS, geri dönüS oLaLı hic böyLe dönüS qöRmedyy!

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left650/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (650/10000)
AktifLik:
Msn Nickleri Img_left850/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (850/10000)
GüçLüLük:
Msn Nickleri Img_left950/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (950/10000)

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 3:09 pm

Thanks Very Happy
eLLa
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
eLLa

Rep Gücü : 69
Rep puanı : 15

Dikkat : =)

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left825/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (825/10000)
AktifLik:
Msn Nickleri Img_left900/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (900/10000)
GüçLüLük:
Msn Nickleri Img_left800/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (800/10000)

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 10:14 pm

Zinciri bozmayak bari bizde ing tşk edek

Thanx
http://www.prensesbusra97.blogcu.com
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Rep Gücü : 6986

Dikkat : Hiç Sewdinmi beni... onu Sevmediqin kadar! Msn Nickleri 532678

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left2875/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (2875/10000)
AktifLik:
Msn Nickleri Img_left2900/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (2900/10000)
GüçLüLük:
Msn Nickleri Img_left2870/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (2870/10000)

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 9:30 pm

pu nicKLeR ben peSimiSt pyenSesten SizLeReeee...........

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı..

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?..

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

♥ Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi.?

♥ Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

♥ Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

♥ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

♥ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun.. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

♥ Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

♥ Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

♥ Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

♥ Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

♥ Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

♥ Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

♥ Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

♥ Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

♥ Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

♥ Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

♥ Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

♥ Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

♥ Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

♥ Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

♥ Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

♥ Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

♥ Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor

♥ Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...

♥ Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

♥ En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.

♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

♥ Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur.

♥ Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

♥ Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...

♥ Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim...

♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

♥ Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...

♥ Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.

♥ Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

♥ Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

♥ Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle...

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...

♥ Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler... Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti... Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim...

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi... Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

♥ Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin..

» Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!
» Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

» Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat…Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

» Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi…

» Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..

» Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN.

» Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın.

» Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

» Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın,bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın,bir kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı,nasıl ben senı unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

» Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

» Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum.

» Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan… Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor… Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim… Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek… Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek

Ayağı Kayan ßir Çocuk Kadar Şaşkınım
ßilémédim Düz Yolda Yürüménin imlâsını
Kanayan Dizlérimé ßakıp da
Ağlamayı Öğrénémédiğim Gibi...

Henüz adını dahi telaffuz edemediğim ülkeler kadar uzağım kendime,
Göçmen kuşlar karamsarlığındayım.
Ve her an kendime yeni acılar ısmarlıyorum
Kendime en samimi olduğum an ağladığım zamandır

hadi git gitmelere alışık gönlümün sensiz geçen gecerinden arta kalan bir sen olsanda git....

'Ruhumun uçurtması takıldı dilime
Söylenmesi gerekenleri söyleyemedim.. ''

''Bakışı bakışa ekleyerek bakmayın, buyrulmuştu'', bakışı bakışa ekleyerek bakmıştım ona.Oysa adımla adı arasına haram sözcüğünün harfleri düşecek olana bakmamıştım hiç.Bir günah gibi düştü düşünceme bahtıma.

Varlığın ayrılığım kadar olsun ...
Hoşçakal Yüreğimin karanlıkta bıraktıgım arka yüzü ...

öyLe bir sevda geçtiki üzerimden
haLa yorgun yüreğim...

''kendini yok edişlerini dinliyorum
!...susuyorum...!
susuşlarımın öznesi
!...sen...!
oluyorsun hep''

Açıklayamadığım gerçek,
Açıklamak istemediğim ben gibiydi
İtaaT_eT
Süper Aktif
Süper Aktif
İtaaT_eT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 11:26 am

Yeni Konu Açıp Yazsaydın Ya
AyŞeGüL
Admin
Admin
AyŞeGüL

Rep Gücü : 3716
Rep puanı : 22
Dikkat : >> Esen-Emel-Gökçe-Şevval-Selin-İrem-Sude-Şule-Naile-Ceren-Arzu-Hilal-Melisa-Bahar-Ceyda-Yiğit-Hkncn-Serny-Ayşegül-itaaT_eT-Birol-Ecem-Feyza-Buket-Defne << ve aiLemizin tüm üyeLerii :))

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left1955/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (1955/10000)
AktifLik:
Msn Nickleri Img_left1975/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (1975/10000)
GüçLüLük:
Msn Nickleri Img_left1950/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (1950/10000)

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 4:00 pm

Evet cnm Kendine nickLer die bir konu açıp payLaşırsan seviniriz..
http://www.gulumsemekkicinn.eniyiforum.net
PeLL *
EmeKçi
EmeKçi
PeLL *

Rep Gücü : 9374
Rep puanı : 23

Dikkat : Geri DönüS, geri dönüS oLaLı hic böyLe dönüS qöRmedyy!

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left650/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (650/10000)
AktifLik:
Msn Nickleri Img_left850/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (850/10000)
GüçLüLük:
Msn Nickleri Img_left950/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (950/10000)

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 5:35 pm

Saol sercan abi Sreny ayrı bir başlıkta nicklerini yayımlayabilirsin
Süper Aktif
Süper Aktif

Rep Gücü : 114
Rep puanı : 0

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 5:18 pm

Tebekşür ederiz..
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 11:25 pm

Sad tmm yaF acaRm yni knuda
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: peSimiSt pyenSesten nicKLeR x)   Msn Nickleri Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 11:54 pm

Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım…!

Tüm uygunsuz şartlara rağmen kurulan köPage Rankingüler yıkılalı çok oluyor
O kocaman enkazın altında kalıp da aldığım yaralar artık iyileşiyor
Zaman acıyan yanlarıma üflüyor sanki , yangınım soğuyor
Yeni köPage Rankingüler kurmalı artık !!
Temelleri sapasağlam olan yeni köPage Rankingüler ...
Ne kadar sarsıntı yaşarsa yaşasın hiç yıpranmayacak köPage Rankingüler ...
Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz
yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun
Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

hapsoLmuş hayaLLerim
inaTçı düzenLerim
haLbuki ben kimim neyim
kabuL edeyim
yaLnız kaLdıysamya yaLnız kaLdığımı sanDıysam
ßomboş düzenDyim
qizLenmiş sevenLerim
haLßuki ben yine benim...

Kimler aldıysa bulup sakın geri getirmeyin
Beni kimler sorduysa sizi görüp gülüp gitti deyin

' qérçéqim warqén sahTémi qimsé önémsémés

Kime ne ki ben kimim?..
Nereye yürüyorum?...
Gönlümün bahçesine günde kaç çiçek dikiyorum ?...

ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..
Güzel msn nickleri , güzel msn sözleri , nickler
ßütün GözYa$Ları Aynı Mı Kokar?
ßiraz TuzLu , ßiraz Aqır.
Ya Da ßén AqLayınca Sén Mi Kokuorum?
Kokunu ÖsLédim,

Sonsuz MutLuLukLar DiLérim
Séni Bir Yérdén Tanımıyor Gibiyim !
éLimde CéphanéLérim..
Gérisini Boşwér Bén HaLLédérim
Kim oLduğuna Emin mi Yüréğin ?
Séni BuraLarda Unutuyor Gibiyim..
KaLbimdé MéyhanéLérim
Bén EğLénirim, İçimdé Hép EğLénirim !

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!
''Bir yazar demiş ya''
sen git aşk bana kalsın..
bende diorumki"
BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!

ŞüpheciLiğimin seßeßi insanLar Ya da insan oLup insanLık dı$ı roL yapanLaR..!

İkinci EL Övqü TüccarLarı Varsın ßoL ßoL Konu$sun. ßénim Satacak MaLım Yok Ki Öwqüyé İhtiacım OLsun..!
Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL .!

Hayat hernedense anlamını kaybetmiş benim için
Minimum anlarım canlanıyor gözümde mutlu oluyorum,seviniyor,üzülüyürum
Sebebini bir türlü soramadım kendime
Neydi yaşadığım korkaktım belkide...
Yüzleşemedim kendimle..
Koskoca çölde önemsiz bir kum tanesi gibiyim sanki deniz beni alıp götürsün ait olduğum yere diye bekliyorum amansızca...!
Saçmadır hayat amaçsızdır sevmeyince..
Peki ya sevince aşk içindeyken güzel dışına çıktığında çok acı bunu anlar insanoğlu zamanla
Geçmişedönesi geliyor o küçük kızı bulabilmek gözlerindeki ışığı kaybetmeden yardım edebilmek için ama çok geç!
O kız çoktan alacağını almıştır bu hayattan ve o denizin dibine batan kumlardandır
Ait olduğu yer orasıdır artık
Hayallerinden vazgeçer ve dalga nereye sürerse oraya gider

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?
Şekilli msn nickleri , şekilli nickler , güzel msn nickleri , yeni msn nickleri
µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

O yüzdén a$kım sén $imdi ßénim yaptıqım qißi sadécé git..
Ték yapaßiLdiqin qüzéL $éy qitmék çünkü...
Vé siL ßéni!..

*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
Yalnızlık nickleri, msn nickleri , güzel msn nickleri
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz

| GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

KaL DeMe HiÇ, BuNu BenDen isTeMe...

ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm
Güzel msn nickleri
karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir...

Kimse Anlamasın beni.. ßen kendimi anlarımm ben böyle mutluyumm...

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . .

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsı

İçten içe kayboLuş..

nasıLda hayaLLere gidiyoR bu yoLLar nasıLda gömüLüyorsun diri diri..

mutsuzLuktan oLSa gerek daLıp gitmen..umutsuzLuktaN..
Baska AdamLarLa..
Baska SehirLerde..
BeLLi Etmezsin.
BeLki Bir Gün ÖzLersin !.
Ask Bir HastaLıkmıs Sanki..
Sen'i Ben'de Hapsetti..
Yüregim KiLitLi..
ALma Yanına.Bir Hoscakal Demek İcin YeterLi Zamanım OLsun."

GözLerimi Kapadım.
GündüzLeri Bitiremedim.
KapıLarı Actım Ardına Kadar.
Ama ,
GeL(e)medin…
Gör(e)medin…
Güzel Msn Nickleri , msn nickleri
BuraLar Simdi Yangın Yeri..
YokLugun Yangının ALevi..
SöyLe Gitmenin Sebebi Neydi ?

' GeNçLiĞMi gErI VeRsElEr,bU KeZ En çOk kEnDiMi sEvErIm.vErIrIm o yArIdE KiMe sEvDiRiRsE SeVdIrSiN.KiMi öLdÜrÜrSe öLdÜrSüN
KiMi gÜlDüüRsE GüLdÜrSüN,UmUrUmDa dEğIl kAşI GöZü gÜl yÜzÜ YiLlArIm gItTi,yIlLaRıM....!

Duygularımı şiirlere anlatamam çünkü şair değilim. Kendimi gölgeler ve ışıkla ifade edemem çünkü ressam değilim. Düşüncelerimi hareketlerle de açıklayamam çünkü dansçı değilim. Ama bunların hepsini müzikle yapabilirim. Çünkü ben bir müzisyenim..

SEnsizz Buraların tadı tuzu yoqhh düşünsene yedigim salatada bile seni arıyorum...

simdii Bana söylermisn.. Bİ HIYARIN eKsikligi bu kadar mıı...bellı olur ..!!..??
Yoruldum..
Tükendim..
Ve Sanırım Birazda..
..BİTTİM..
Yapmak Zor Gelse De,
Sırf Hayata İnat Olsun Diye,
Mutlu Ol Ve Gülümse Kaderine...»
!! YeNiK Dü$üYoR HeR $éY ZaMaNa,BiZ BüYüDüK Ve KiRLéNDi DünYa !!
Özür Dilemenin Bir Asillik Olduğunu Düşünüyorum ve Seni Kırdığım İçin Özür Diliyorum....

Unutmak Kolay.
Ya Yeniden Başlamak?
Hayatı Yeniden Sevmek?
ßaNa eDeßiYaT YaPMaYın!
HaKiKaTLeri aNLaTın
TaRiHiNDe iÇiNe eTTiLer
DoGRuLaRı YanLı$a ÇeViRDiLer
ßir SoYut FeLSeFeMLe KaLDım oNuDa PeK ßeĞeNMeDiLer!

Bazen Yetmez Sözler İnsan Susmayı Özler.....!

KaLßim YoLcu ßeKLe YoLumu !
aVuTTum uMuDuMu qözLeRimi KuRuTTum !
SoRDuĞuM SoRuLaRın YaNıTı NeYDi ?
iNaN ßana ßeNde uNuTTuM !!

Bizim milletimiz hiç bir şeyden anlamaz
Kaliteli mal satarsın ucuzunu alır.
Gerçekleri konuşursun kaçar.
Adam gibi bir sohpet edelim dersin belden aşağıya vurur.
ADAM GİBİ RAP YAPARSIN B.KTANINI SEVER..
Bizim milletimiz hiç birşeyden anlamaz...

DoLdumu gözLerin eLveda DerkeN..Hiç KarsıLık verdiNMi Ben SeNi SeVerkeN!!
ReaL isn't DreaM !!

(-_-) The FinisHeD ... (-_-)
BuNuda KıRaRsan Baska YoOoK ! <3
She LoOves Her ToySs
WeBLebi KurDu
( Z. e . k . a Küpü. )
DonT TeLL me!
FeraGaT EdiyorumMM!
DuYGu---Suzz!
DenGe--Sizz
Huzursuzz kişiLikk
ruh halimmi niteliksizz!!
O vefasi kalbin hissetmesede.. Sana bu sarkiyi dinletecegim.. Bu askin ugruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi ögretecegim...
Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...
Allahım kendim için birşey istemiyorum, sadece anneme elma yanaklı,bal dudaklı,sütun bacaklı bir gelin görmek nasip et..
Güzel Msn Nickleri , Msn Nickleri
Dün rüya yarin hayeldir; rüyayi mutlu, hayati umutlu yapan bugündür gönlün neyi özlüyorsa yarinlar onu getirsin.
Git RüzGar Ona SeVdiGiMi SöLe Ona NEFeS Gißi MuHtAÇ OlDuguMu UgRuNDa ÖleßiLeCegiMi SöLe Ama $uNuda UnuTMa EgeR ßeNsiZ MuTLuYSa SuS Ve SeSSzCe GeRi DöN..!

Ele avuca sığamıyorum hiç bir şey için söz veremem yere göğe uçuyor kaçıyor kalbime ben bile hükmedemem bana güvenme sakın sabıkam ihanetten ne sen çal hayatımdan ne ben seninkinden..
Güzel Msn Nickleri , Msn Nickleri
GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...
Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)
HiçKimse ßeni HayaTından Tamamen SiLemez..iziM KaLır Ya Yüreğinde Yada ßedeninde.Yüreğin YoKsa Rahat oL..iziM ßedeninde!

DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM.
Ne ZamaN qOL DiE SeVinSem eLinDe oFSaYT BaYRaqıYLa aRKamDa DiKiLiR Bu HaYaT
1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......
2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun
3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...
4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.
5)BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni
6)HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!'
7)ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum
8 ) Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ
delikanlı nickler e aynen devam
9)uMutLar TKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .
10) DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim
11)GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..
12)Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...
13)BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .
14)HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir
15)kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !
16)Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !
17)CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .
18 ) GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..
19)oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!
20)Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .
21) mútluluklâr dêlêrêm yênê âskındâ sên bênê dú$únmedên ya$amana bak sênên dêrtlerên varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak
22)Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!
23)Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..
24)KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.
25)SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..
26)Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !
27)GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.
28 )SéNi ByLé SévDiğiMi BiLSéLér aSaLAr BéNi aMa GuZéLLiğin 10 PaRa éTMéZ ! BéNDéKi Bu a$k oLmassa . .
29)Béş Paa éDérmi VarLiğin. . YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM af éTsin Séni BéN AfFétMéM NéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL..
30)GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim
31) BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!
32)uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé
33) Askin KaNimLa YazDim Hér Bir YaniNa
34) DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm
Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!
An Gelir Insan Gülerken Aglarmis Göz Yaslari Sel Olup Kalbine Akarmis Kahkaha Bir Maske Derler Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis.
Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...
Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize!
ben seni deli gibi sevdim sen beni deliyim diye sevmedin
hayatta hicbir sey ilk askin yerini tutamaz insan sevse bile o ilk ask hic unutulmaz
eller bana kalpsiz diyor dogru cunku kalbimin sende oldugunu bilmiyorlar
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 11:55 pm

yhaaaaaaaaaa yeni konu naSıL accam acamıoooRm canımı sıkktı bu bilqisayaR Sad
Süper Aktif
Süper Aktif

Rep Gücü : 114

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 8:47 pm

Acaba Bilgisayardamı sorun var canım.. Msn Nickleri 551459
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 9:20 pm

snıRsam yada bn yapamıooom bi anLatn heLe yhaaaaaaaa Rolling Eyes Sad
İtaaT_eT
Süper Aktif
Süper Aktif
İtaaT_eT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 2:00 pm

Cevap Yazın Yanında Yeni Konu Var Oraya TIkla
hero [teğmen burcu]
Süper Aktif
Süper Aktif
hero [teğmen burcu]

Rep Gücü : 315
Dikkat : <MARQUEE ID="heero teğmen"

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 4:50 pm

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN..!
bu sprdi paylaşım için tanks king
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 8:01 pm

hmm tmm Razz qöRdümS tsKLeR Msn Nickleri 70616 Msn Nickleri 83283
tatLı_qıZ
EmeKçi
EmeKçi
tatLı_qıZ

Rep Gücü : 7418
Rep puanı : 9

Dikkat : tatLı_qıZz büTün FoRumu çq séwiouMm...

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left2450/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (2450/10000)
AktifLik:
Msn Nickleri Img_left2500/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (2500/10000)
GüçLüLük:
Msn Nickleri Img_left2455/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (2455/10000)

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 1:32 pm

Bana Yol Verene Ben OToban BağışLarIm

bu süpeRmişŞ SeRcan abiiiisaqL...! cheers
~Feyza
Moderatör
Moderatör

Rep Gücü : 10605
Rep puanı : 83
Dikkat :

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left1900/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (1900/10000)
AktifLik:
Msn Nickleri Img_left1950/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (1950/10000)
GüçLüLük:
Msn Nickleri Img_left1895/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (1895/10000)

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 2:59 pm

Paylaşım için saol...
tatLı_qıZ
EmeKçi
EmeKçi
tatLı_qıZ

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 3:04 pm

sunny king
İtaaT_eT
Süper Aktif
Süper Aktif
İtaaT_eT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 4:34 pm

İçlerinden Bazılarını Ben Değiştirip Ekledim
d!qmenL€éé
GraFiKer
GraFiKer
d!qmenL€éé

Rep Gücü : 3753
Rep puanı : -21

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Msn Nickleri Img_left3495/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (3495/10000)
AktifLik:
Msn Nickleri Img_left3500/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (3500/10000)
GüçLüLük:
Msn Nickleri Img_left3490/10000Msn Nickleri Empty_bar_bleue  (3490/10000)

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 4:51 pm

theşkkkRleRhh.. Msn Nickleri 551459
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 6:44 pm

İtaaT_eT demiş ki:

hm...! Shocked nie dei$tiRdinkii Sercan abijiK...! Msn Nickleri 505325
tatLı_qıZ
EmeKçi
EmeKçi
tatLı_qıZ

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 6:36 pm

sReny demiş ki:
İtaaT_eT demiş ki:

hm...! Shocked nie dei$tiRdinkii Sercan abijiK...! Msn Nickleri 505325

eFt niE
NefereT
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
NefereT

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 10:26 pm

Question

Msn Nickleri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Rap Nickleri
» Msn nickleri:)