Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir vampirin dilinden sözler

4 posters
YazarMesaj
NéMéSiS
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
NéMéSiS

Rep Gücü : 211
Rep puanı : 0

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Bir vampirin dilinden sözler Img_left0/0Bir vampirin dilinden sözler Empty_bar_bleue  (0/0)
AktifLik:
Bir vampirin dilinden sözler Img_left0/0Bir vampirin dilinden sözler Empty_bar_bleue  (0/0)
GüçLüLük:

Bir vampirin dilinden sözler Empty
MesajKonu: Bir vampirin dilinden sözler   Bir vampirin dilinden sözler Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 10:18 pm

Her sabah düşünür oldum neden bu kapı çalmaz diye hep sorarım kendime neden gün ışıgından hoşlanmam diye kendime acaba ben bir vampirmiyim insanların kanını emip ruhlarını calıp hayallerini cürüten birisimiyim diye galiba bu lanetden hic kurtulamıycam galiba her gece bir insanın iyilik dolu ruhunu emip onun da benim gibi lanet olacak ama en cok neyi isterdim bilirmisiniz keske bir sabah uyanıp o güsel günesin ışıgında ısınmak isterdim ama olmuyor ne zaman görsem ruhum beni en gelliyor ne zaman baksam gözlerim yanıyor bu sonsuz lanetten nasıl kurtulacam ben acaba her gün sahte bir hayat yaşayıp her gün masum birini öldürmekden usandım artık biri gelse de benimde ruhumu emse beni bu lanetten kurtarsa ama olmuyor işte her gece defalarca aynı şey aynı kader neyse umarım bir gün kurtulurum umarım bir gün bende diger normal insanlar gibi gün ışıgında hissetmek isterim belki de bir gülün kokus ve ya güsel bir yemegin tadını anların neyse ben yine gidiyim bir insanın hayallerini enmeye
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir vampirin dilinden sözler   Bir vampirin dilinden sözler Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 6:44 pm

saol cnmm
EdictShw.
GraFiKer
GraFiKer
EdictShw.

Rep Gücü : 10556
Rep puanı : 61
Dikkat : Fermaaan. (A)

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Bir vampirin dilinden sözler Img_left3645/10000Bir vampirin dilinden sözler Empty_bar_bleue  (3645/10000)
AktifLik:
Bir vampirin dilinden sözler Img_left3650/10000Bir vampirin dilinden sözler Empty_bar_bleue  (3650/10000)
GüçLüLük:
Bir vampirin dilinden sözler Img_left3640/10000Bir vampirin dilinden sözler Empty_bar_bleue  (3640/10000)

MesajKonu: Geri: Bir vampirin dilinden sözler   Bir vampirin dilinden sözler Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 3:10 pm

saol cnm =)
İtaaT_eT
Süper Aktif
Süper Aktif
İtaaT_eT

Rep Gücü : 438
Rep puanı : -5

Dikkat : deTayımDaySan ayrıcaLıĞı keŞFéT değiLsen İtaaT_eT!

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
Bir vampirin dilinden sözler Img_left0/10000Bir vampirin dilinden sözler Empty_bar_bleue  (0/10000)
AktifLik:
Bir vampirin dilinden sözler Img_left0/10000Bir vampirin dilinden sözler Empty_bar_bleue  (0/10000)
GüçLüLük:

MesajKonu: Geri: Bir vampirin dilinden sözler   Bir vampirin dilinden sözler Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 1:24 pm

saçma geldi bana
hero [teğmen burcu]
Süper Aktif
Süper Aktif
hero [teğmen burcu]

Rep Gücü : 315
Rep puanı : 0
Dikkat : <MARQUEE ID="heero teğmen"

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
AktifLik:
GüçLüLük:

MesajKonu: Geri: Bir vampirin dilinden sözler   Bir vampirin dilinden sözler Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 9:01 pm

Crying or Very sad çok acıklı çok beendim paylaşım için tanks Crying or Very sad

Bir vampirin dilinden sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-