Herşey Gülümse(t)mek İçin...:))
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey GuLumse(t)mek İçin.. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*****Nickler*****

2 posters
YazarMesaj
İrem
EmeKçi
EmeKçi
İrem

Rep Gücü : 11508
Rep puanı : 103

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
*****Nickler***** Img_left4450/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (4450/10000)
AktifLik:
*****Nickler***** Img_left4500/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (4500/10000)
GüçLüLük:
*****Nickler***** Img_left4475/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (4475/10000)

*****Nickler***** Empty
MesajKonu: *****Nickler*****   *****Nickler***** Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 7:22 pm

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insani ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan, iste sende onlardansın!!!
Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...
Dünde, bugünde, yarında. Yüreğin kadar yanındaıym. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordaıym!
ask sözleri | bugün sevgilini düşündünmü- sms-sozleri.com
Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlaıyp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa laıyk bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
Dünyada hiç kimse için ağlamaya değmez, değende ağlatmaz zaten, eğer bir gün ağlarsan başını dik tut ki göz yaşların ağladığın insan kadar alçalmasın..
Dünyadaki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin...Ne yazık gönlümde esirsin..Cezan bir ömür sevilmek hemde sevildiğini hiç bilmeden...
Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun
Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)
Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim...
Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için gozyaslarimla sulardım Eğer gözümdeki bir damla yas olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım..
Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir sise mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum.
En güzel yarınlar senin olsun, sen buna laiksin ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canin sağ olsun.
Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlarda erkeklerin son aşkı olmak isterler.
Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine !!
Eğer bir gün gök yüzünün kara mavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bilgi kanatlarındaki buruk gülümsemelerle, ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.. Ş ahinim oy şahinim; çekemezsen gülün nazını ne dikenine dokun ne gülü incit..
Eğer bir gün seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yağmurlu bir havada dışarı çıkıp yağmur damlalarını say!
Eğer bir gün ölüme gitmek istersen bana gel ki sana sensiz olmanın ölüm olduğunu anlatabileyim.
Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.
Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...
Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilirmişim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek.
Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yine seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir hayal görürsem, ben o zaman sevgilim ben o zaman öLüRüM
Gece bir başka giyer siyahini, ıyldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını . Muuckk!!!
Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?
Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.
Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..
Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan öPüLECEKSİN..
Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.
Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!
GöZLERIN GöZLERIMDE, ELLERIN ELLERIMDE, KALBIN IÇIMDE VE RUHUN BEDENIMDE OLDUGU SüRECE SENI SONSUZA KADAR SEVECEGIM.
ask sözleri | hemen bedava yolla - sms-sozleri.com
GöZLERİNE BAKTIÐIM AN DüNYANIN YARISI YOK OLUYOR SENİNLE GEÇEN HER AN, SENSİZ GEÇENLERİ ZORLAŞ TIRIYOR... HER Ş EYİMSİN....
d!qmenL€éé
GraFiKer
GraFiKer
d!qmenL€éé

Rep Gücü : 3753
Rep puanı : -21

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
*****Nickler***** Img_left3495/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (3495/10000)
AktifLik:
*****Nickler***** Img_left3500/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (3500/10000)
GüçLüLük:
*****Nickler***** Img_left3490/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (3490/10000)

*****Nickler***** Empty
MesajKonu: Geri: *****Nickler*****   *****Nickler***** Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 10:53 pm

FALLA YHAA SZIIN FABRİKANISMI FARRR :) PAYLASIM İÇİN SAOL CNM

*****Nickler***** Barakarsuuoc7

*****Nickler***** Berksannbrnmir5

*****Nickler***** Berksannmmvd8

!mzalarımı almaıın lütfenn !
[b]
İrem
EmeKçi
EmeKçi
İrem

Rep Gücü : 11508
Rep puanı : 103

Güç Sistemi
Başarı Puanı:
*****Nickler***** Img_left4450/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (4450/10000)
AktifLik:
*****Nickler***** Img_left4500/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (4500/10000)
GüçLüLük:
*****Nickler***** Img_left4475/10000*****Nickler***** Empty_bar_bleue  (4475/10000)

*****Nickler***** Empty
MesajKonu: Geri: *****Nickler*****   *****Nickler***** Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 10:35 am

önemli değil cnm

*****Nickler*****
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *****Nickler*****
» *****Nickler*****
» *****Nickler*****
» spr nickler
» NicKLer.. (: